Automatyzacja procesów produkcyjnych i modernizacja układów sterowania

Projektowanie układów sterowania i wykonawstwo szaf sterowniczych
   
 
Kompleksowo zajmujemy się zleconymi zadaniami, od projektu do wykonania układu sterowania zgodnie z zaleceniami klienta i najnowszymi trendami.
 
Modernizacje maszyn przemysłowych i linii produkcyjnych
 
Pozwól nam zwiększyć wygodę obsługi Twojej maszyny oraz popraw jej efektywność pracy.
Nowe sterowanie to łatwiejsza diagnoza usterki, szybsza naprawa, sprawny dozór oraz zoptymalizowana wydajność i łątwość obsługi.
 
Zaawansowana technologia i współczesny prężny rozwój techniki pozwala na dokonywanie bardzo zaawansowanych modernizacji starych maszyn przemysłowych. W ten sposób, możemy przez długie lata korzystać z tych urządzeń, które wykazują się dużą efektywnością i najlepiej sprawdzają się w naszej firmie. Starą maszynę można nie tylko pomalować na nowy kolor, można ją udoskonalić, odmienić i zautomatyzować.

    
 
Każde urządzenie i maszyna działają dzięki układom sterowniczym, które zapewniają prawidłowe funkcjonowanie. To bardzo złożony system, w którym znajdziemy liczne styczniki i przekaźniki. Długi czas ich pracy powoduje, że musimy się liczyć z pewnymi usterkami, a w konsekwencji cała maszyna straci na swojej efektywności, a nawet całkowicie przestanie działać. Przy modernizacji to właśnie układ sterowania najczęściej podlega wymianie na nowy. To dużo mniejszy koszt niż w przypadku wymiany całej maszyny. Pod uwagę należy również wziąć proces rozwoju podobnych układów, które wykorzystuje się w maszynach nowej generacji. Charakteryzują się one lepszą, bardziej efektywną, szybszą i niezawodną pracą. Twoje konkurencyjne firmy mogą właśnie takie posiadać. Wymiana zużytego układu sterowania może sprawiać, że Twoja maszyna również zyska na jakości.
Przekaźniki z układu, które nie sprawdzają się najlepiej, łatwo wyeliminujemy zastępując przestarzałe układy logiki sterownikami programowalnymi. Wykluczamy również styczniki, a w ich miejsce wkładamy falowniki lub serwonapędy. Wszystko to sprzyja podnoszeniu jakości pracy maszyny przemysłowej, która nie musi koniecznie w całości być zastąpiona nową.
 
(c)2015, All Rights Reserved