O Nas

Firma Techinvent secjalizuje się w  dziedzinie  automatyki,   budowy  maszyn,  mechatroniki i analiz inżynierskich. Bogate  doświadczenie   zgromadzone przez  wiele   lat współpracy z klientami w kraju  i  za  granicą  pozwala  na  kompleksowe  rozwiązywanie  wielu  technicznych zagadnień.
Uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego oraz SEP potwierdzają profesjonalne przygotowanie do  wykonywanych zadań zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami technicznymi, z uwzględnieniem BHP.
Obecnie  Techinvent  zajmuje się projektowaniem  instalacji przemysłowych, urządzeń  mechanicznych,  budową maszyn i  prototypów,  opracowywaniem systemów sterowania i automatyki, programowaniem sterowników komputerowych, wizualizacją procesów SCADA.
 
W oparciu o zespół inżynierów specjalistów z wielu dziedzin przemysłu jesteśmy w stanie przeprowadzić analizę HAZOP każdej instalacji przemysłowej na dowolnym etapie: od projektu poprzez eksploatację do modernizacji.
 
Ponadto posiadamy dział serwisu, który wspiera klientów w zakresie naprawy i konserwacji urządzeń, maszyn, instalacji przemysłowych oraz zabudów pojazdów specjalistycznych. Skomplikowane, nowoczesne systemy automatyki w instalacjach maszyn i zakładów produkcyjnych to dla nas codzienność.
Zakres napraw obejmuje hydraulikę siłową, systemy sterowania, pneumatykę i automatykę. Zespół doświadczonych inżynierów i serwisantów podejmie  się każdego wymagającego zadania.

Wszystkie zlecenia mają wysoki priorytet a każdy klient może liczyć na solidną i profesonalną pomoc.
Zadowolenie po stronie zleceniodawcy i niezawodność wykonanych urządzeń czy przeprowadzonych napraw jest dla nas najważniejsze.
 
Zapraszam do współpracy
 Kierownik zespołu
mgr inż. Radosław Plezia
 
(c)2015, All Rights Reserved